polska wersja strony english version o instytucie publikacje aktualno¶ci media kontakt strona główna newsletter kodeks etyki Przedsiębiorstwo Fair Play Gmina Fair Play Zatrudnienie Fair Play kig
Strona archiwalna! Zapraszamy do nowego serwisu http://www.iped.pl

Aktualności


7 Grudnia 2001 r.

Wielka Gala Finałowa IV edycji konkursu "Przedsiębiorstwo Fair Play" w Filharmonii Narodowej w Warszawie.


6 Grudnia 2001 r.

Olsztyn - spotkanie z przedstawicielami urzędów gmin, na którym przedstawiono konkurs dla gmin przyjaznych dla inwestorów "Gmina Fair Play". Współorganizatorem spotkania był Urząd Marszałkowski w Olsztynie.


20 Listopada 2001 r.

Gdańsk - spotkanie z przedstawicielami urzędów gmin, na którym przedstawiono konkurs dla gmin przyjaznych dla inwestorów "Gmina Fair Play". Współorganizatorem spotkania był Urząd Marszałkowski w Gdańsku.


13 Listopada 2001 r.

Szczecin - spotkanie z przedstawicielami urzędów gmin, na którym przedstawiono konkurs dla gmin przyjaznych dla inwestorów "Gmina Fair Play". Współorganizatorem spotkania był Urząd Marszałkowski w Szczecinie.


7 Listopada 2001 r.

Toruń - spotkanie z przedstawicielami urzędów gmin, na którym przedstawiono konkurs dla gmin przyjaznych dla inwestorów "Gmina Fair Play". Współorganizatorem spotkania był Urząd Marszałkowski w Toruniu.


23 PaĽdziernika 2001 r.

Poznań - spotkanie z przedstawicielami urzędów gmin, na którym przedstawiono konkurs dla gmin przyjaznych dla inwestorów "Gmina Fair Play". Współorganizatorem spotkania był Urząd Marszałkowski w Poznaniu.


18 PaĽdziernika 2001 r.

Warsztaty z udziałem organizacji pozarządowych w zakresie współpracy z samorządem wiejskim w ramach projektu Pomoc dla kobiet wiejskich w Polsce. Budowa umiejetności współpracy organizacji pozarządowych z samorządami lokalnymi.


14 Wrze¶nia 2001 r.

Konferencja z udziałem organizacji przedsiębiorców, władz publicznych, parlamentarzystów na zakończenie projektu Strategia dla walki z korupcją w sektorze prywatnym w Polsce, Warszawa, KIG


19 Czerwca 2001 r.

Warsztaty z udziałem przedstawicieli Urzędów Marszałkowskich w ramach projektu Wspieranie innowacyjności MSP na szczeblu regionalnym, Konin


26 Kwietnia 2001 r.

Warsztaty z udziałem przedstawicieli wybranych Urzędów Marszałkowskich w ramach projektu Wspieranie innowacyjności MSP na szczeblu regionalnym, Warszawa, KIG


25 Kwietnia 2001 r.

Spotkanie focus group z udziałem przedsiębiorców oraz przedstawicieli władz miejskich w ramach projektu Strategia dla walki z korupcją w sektorze prywatnym w Polsce, Katowice


24 Kwietnia 2001 r.

Spotkanie focus group z udziałem przedsiębiorców oraz przedstawicieli władz miejskich w ramach projektu Strategia dla walki z korupcją w sektorze prywatnym w Polsce, Biała Podlaska


23 Kwietnia 2001 r.

Spotkanie focus group z udziałem przedsiębiorców oraz przedstawicieli władz miejskich w ramach projektu Strategia dla walki z korupcją w sektorze prywatnym w Polsce, Gdynia


27 Marca 2001 r.

Spotkanie Zarządu Województwa Lubuskiego z udziałem Dr Mieczysława Bąka - Prezesa Instytutu Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym. Omówienie programów dla MSP.


14 Marca 2001 r.

Spotkanie Komitetu Małych i Średnich Przedsiębiorstw Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie. Dyskusja nt. Kodeksu etyki w działalności gospodarczej opracowanego przez Instytut.


21 Lutego 2001 r.

W Spale k/Tomaszowa Mazowieckiego odbył sie zjazd programowy członków Krajowej Izby Gospodarczo-Rehabilitacyjnej, na którym Dr Mieczysław Bąk - Prezes Instytutu Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym wystąpił z prezentacją nt. Problemy funkcjonowania izb gospodarczych.


14 Lutego 2001 r.

Spotkanie Komitetu Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Komitetu Racjonalizacji Procedur Biznesu POLPRO w Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie w sprawie promocji rozwoju e-commerce w MSP.


23 Stycznia 2001 r.

Spotkanie Komitetu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie, na którym omawiano zagadnienia etyki w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz programy dla MSP w 2001.


© Copyright by Fundacja "Instytut Badań nad Demokracj± i Przedsiębiorstwem Prywatnym". Wszelkie prawa zastrzeżone.